Świętujmy razem 20-lecie Polski w Unii Europejskiej z Fundusze Europejskie ❗

Tarnobrzeska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Tarnobrzegu

Świętujmy razem 20-lecie Polski w Unii Europejskiej z Fundusze Europejskie ❗

20 maja 2024 Aktualności 0

W dniach od 10.05.2024 do 12.05.2024 w naszym mieście miały miejsce wydarzenia związanie z dniami Otwartymi Funduszy Europejskich oraz 20-leciem wstąpienia Polski do Unii Europejskiej. Z tej okazji Tarnobrzeska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A we współpracy z miejscowymi instytucjami zorganizowały szereg atrakcji, które miały za zadanie przybliżyć zagadnienie Funduszy Europejskich na Podkarpaciu.

Zadanie zostało dofinansowane przez Unię Europejską. Przedsięwzięcie zostało objęte honorowym patronatem Prezydenta m. Tarnobrzeg oraz patronatem medialnym Tygodnika Nadwiślańskiego.

Podczas trzech kolejnych dni można było brać udział w wydarzeniach, które miały miejsce:

10.05.2024 w Tarnobrzeskim Parku Przemysłowo Technologicznym odbyła się konferencja „Ekonomia Społeczna wokół nas – 20 lat Funduszy Europejskich na Podkarpaciu”.

Podczas spotkania zaprezentowaliśmy jak na przestrzeni lat korzystając z projektów finansowanych przez Fundusze Europejskie podmioty Ekonomii Społecznej rozwinęły swoja działalność m.in. pracownia mody Ga Mon, rękodzieło artystyczne Pracownia Artystyczna Regio Ars, zdrowa żywność Fundacja dla ziemi i chleba.

11.05.2024 drugiego dnia obchodów w sobotę dzieci i młodzież przy współpracy lokalnych służb mogły poszerzyć swoją wiedze na temat Unii i Funduszy Europejskich podczas zabaw i konkursów na świeżym powietrzu na terenach rekreacyjnych nad Wisłą w Tarnobrzegu

12.05.2024 na zakończenie obchodów 20-lecia UE i dni otwartych Funduszy Europejskich w niedzielę nad jeziorem Tarnobrzeskim odbyło sie spotkanie z Influencerem Łukaszem Szpunerem -zwanym Icekingiem, każdy ochotnik mógł spróbować swoich sił w morsowaniu. Mile spędzony czas zawdzięczamy również formacjom Akadami Tańca Art Dance pod przewodnictwem Marty Bednarskiej oraz grill dla uczestników obchodów.

Dziękujemy, że z nami byliście!

Przede wszystkim instytucjom regionalnym, którzy codziennie informują i pokazują, że warto korzystać z Funduszy Europejskich. To właśnie One mają najlepsze rozeznanie w Waszych potrzebach, przyczyniając się do rozwoju Naszego regionu.

Beneficjentom, którzy skorzystali z Funduszy Europejskich. Dzięki temu mogli rozwinąć swoją działalność i pokazać, że można osiągnąć sukces.

Dziękujemy Wam wszystkim, którzy zdecydowali się przyjść, wziąć udział w atrakcjach, wspólnie świętując 20-lecie Polski w Unii Europejskiej.

 

https://tyna.info.pl/pl/fotorelacje/inne/obchody-20-lecia-funduszy-europejskich—dzien-1/6515,93

https://tyna.info.pl/pl/15_fotorelacje/97_wydarzenia/6540_piknik-na-terenach-nadwislanskich-20-lat-w-ue.html

https://tyna.info.pl/pl/15_fotorelacje/97_wydarzenia/6559_20-lat-polski-w-unii-obchody-w-tarnobrzegu.html