Spotkajmy się na Carpathian Startup Fest – II paczka komunikacyjna

Tarnobrzeska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Tarnobrzegu

Spotkajmy się na Carpathian Startup Fest – II paczka komunikacyjna

18 maja 2023 Aktualności 0

Już 15-16 czerwca w Jasionce koło Rzeszowa, w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym G2A Arena świat młodych spółek spotka się z dużym kapitałem na Carpathian Startup Fest 2023. Wśród uczestników – kilkaset startupów i czołówka polskich funduszy inwestycyjnych. W programie: dwa dni pitchów, prezentacji i paneli dyskusyjnych, niemal setka gości na scenach Demo Day i CommunityStage, matchmaking uczestników i rozbudowywany networking, a wieczorem MeetUp Party na ponad trzysta osób!

Gwóźdź programu to finał konkursu #CSF23. Najwięcej zgłoszeń, bo 180, nadesłały startupy. Wpłynęły również 84 pomysły biznesowe oraz 28 propozycji od scaleupów. Razem 292 aplikacje z: Polski, Ukrainy, Słowacji, Białorusi, Słowenii, Chorwacji, Irlandii, a także Stanów Zjednoczonych. Jurorzy wybrali 20 finalistów, którzy powalczą o 100 000 zł oraz nagrodę specjalną – zaproszenie do VII edycji programu mentoringowegoInCredibles Sebastiana Kulczyka.

Na tych, którym nie udało się wejść do finału, przez dwa festiwalowe dni czeka specjalna scena Open Mic Pitch pod okiem Pitch Me Baby. Podczas #CSF23 będzie także okazja odbić piłkę i skierować serię pytań w stronę funduszyw ramach Reverse Pitch (odwrócony pitch), kiedy to nie founderzy, ale inwestorzy muszą się zaprezentować przed startupami. Zarejestrowani uczestnicy #CSF23 mogą również od 29 maja zapisać się na darmowe warsztaty z ekspertami z Polski i Izraela.

To nie koniec! Na 15-minutową „biznesową randkę” (Business Dating) w trakcie #CSF23 będzie można umówić się także poprzez stronę lub aplikację Gridaly, która dla Uczestników będzie dostępna od 1 czerwca! 

CSF23 to również dwa dni eksperckich wystąpień i paneli dyskusyjnych czołowych reprezentantów ekosystemu startupowego i środowiska biznesowego. Na scenie pojawią się m.in.:

 • Jarosław Królewski – CEO Synersie
 • January Ciszewski – Inwestor, Prezes Zarządu JR Holding ASI S.A.
 • Jan Sikora – CEO Plente
 • Róża Szafranek – Founder& CEO HR Hints
 • Jarosław Sroka – Członek Zarządu, Kulczyk Investments (InCredibles)
 • Paweł Maj – Partner Warsaw Equity Group
 • Szymon Janiak – Partner Czysta3.vc
 • Tomasz Swieboda – Partner Inovo
 • Mateusz Kowalczyk – CEO Foodsi
 • Wojciech Rokosz – CEO Plenti
 • Ariel Finkelstein

 

Jak wziąć udział w wydarzeniu? Wystarczy pobrać darmowy bilet ze strony #CSF23: https://carpathianfest.pl/registration. Specjalna oferta kryje się pod Biletem Premium, który dodatkowo obejmuje dostęp do strefy cateringu i zaproszenie na MeetUp Party, gdzie o muzykę zadbają: Gooral i DJ Feel-X. 

Dla podmiotów oraz osób współpracujących z Partnerami CSF23 organizatorzy przygotowali specjalną zniżkę w wysokości 25%, z której można skorzystać do końca dnia 12 czerwca wpisując kod rabatowy: CSF25OFF.

Więcej informacji, w tym lista prelegentów, szczegółowy program, bilety i rejestracja na warsztaty, na: https://carpathianfest.pl