BEZPŁATNE WARSZTATY Z DESIGN THINKING W TARNOBRZESKIM PARKU PRZEMYSŁOWO TECHNOLOGICZNYM!

Tarnobrzeska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Tarnobrzegu

BEZPŁATNE WARSZTATY Z DESIGN THINKING W TARNOBRZESKIM PARKU PRZEMYSŁOWO TECHNOLOGICZNYM!

17 grudnia 2019 Aktualności 0

Wkrótce, bo już 16 stycznia w Tarnobrzeskim Paku Przemysłowo Technologicznym odbywać się będą bezpłatne warsztaty, na których wykwalifikowani trenerzy będą uczyć kreatywnego myślenia i tworzenia innowacyjnych pomysłów. Zorganizują je i sfinansują: Polski Fundusz Rozwoju (PFR), Google, Podkarpackie Centrum Innowacji Sp. z o. o. oraz Tarnobrzeska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

Udział w nich weźmie około 50 osób.

Program ma wspierać rozwój ekosystemu innowacji w naszym kraju poprzez tworzenie i rozwijanie umiejętności miękkich szczególnie wśród młodych osób, które jeszcze się uczą lub właśnie wchodzą na rynek pracy.

Projektanci Innowacji PFR – dla kogo jest ten program?

Głównymi kryteriami uczestnictwa są jednak chęć rozwoju i pracy nad obecnymi i przyszłymi pomysłami. Warsztaty odbędą się w TPPT w Tarnobrzegu.

Na warsztatach będzie można m.in. zapoznać się z metodą design thinking. Jak tłumaczą organizatorzy design thinking to usystematyzowany proces rozwoju pomysłu od początkowej idei do stworzenia prototypu.

Podczas warsztatów trenerzy pokażą jak zidentyfikować realne problemy użytkowników, tworzyć radykalnie innowacyjne rozwiązania i testować stworzone koncepcje produktów i usług.

Google chce w ten sposób nie tylko dzielić się doświadczeniem i metodami stosowanymi w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań i technologii, ale również pokazać jak w praktyce wykorzystać tę metodologię.

„Efektem warsztatów ma być nie tylko zdobycie umiejętności kreatywnego myślenia. Mają one przede wszystkim pozwolić na tworzenie być może wielkich polskich wynalazków na skalę światową” – dodała dyrektor zarządzająca Google Polska Agnieszka Hryniewicz-Bieniek.

Liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona, zapisz się już dziś!

Link do rejestracji poniżej:

https://events.withgoogle.com/projektanci-innowacji-pci-tarnobrzeg-1601/